Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Chtěli byste se v budoucnu živit podnikáním?
  • Hlasů: (0%)
Hlasů celkem:
First Vote:
Last Vote:

Powered by Sexy Polling

Vyhledávání

Na některých školách měli žáci možnost se setkat s podnikateli, kteří jim poskytli své cenné rady a zkušenosti, pokud by někdy sami chtěli
v budoucnu podnikat. Také jim pomáhali při rozplánování jednotlivých činností.

ZŠ Stupkova, Olomouc

• Alena Nevěčná

Školní 100

783 49 Lutín

web: není k dispozici

Alena Nevěčná se zabývá prodejem bižuterie, její sortiment tvoří převážen ručně dělané korálky, ozdoby ap.

• Josef Slanina

Járy da Cimrmana 680/9

779 00 Olomouc

e-mail: není k dispozici

Josef Slanina má stavební firmu. Webové stránky ani další informace nejsou k dispozici.

ZŠ Hálkova, Olomouc

• Mgr. Martin Pospíšil, jednatel

FOFRNET spol. s r.o.

Hamerská 314/30

779 00 Olomouc

web: http://fofrnet.cz/

Společnost FOFRNET spol. s r.o., mezi jejíž jednatele patří právě Mgr. Martin Pospíšil, je ryze českou olomouckou společností. Na trhu informačních technologií působí od roku 1999. Za tuto dobu se společnost stala významným telekomunikačním operátorem Olomouckého kraje, a také dodavatelem řešení a služeb v oblasti IT.

FOFRNET poskytuje internet jak pro jednotlivce, firmy, tak i pro ISP operátory, včetně exklusivní televize (IPTV) ve full HD i 3D s on-line videopůjčovnou a TV archivem, dále nabízí služby a poradenství v oblasti IT a dodání software a hardware. Firma zabezpečuje výstavbu datových optických sítí od záměru, přes kopání, pokládku až po konektor a protokol o měření trasy a komplexní dodávku kamerových systémů.

ZŠ Milady Petřkové, Velký Týnec

• Jan Machovský, majitel

Machowský mapy s. r. o.

Sladkovského 32

779 00 Olomouc

web: www.machovsky.cz

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firma Machovský mapy s.r.o. vznikla koncem roku 2002. Primárně se zabývala čistě výrobou mapových dat, ale situace na trhu firmě otevřela další možnosti, kdy začala dělat i tištěné mapy, venkovní mapové tabule atp. Mezi další produkty patří digitální mapy, mapové servery, speciální mapy atd.

ZŠ Vrchlického, Šumperk

• Mgr. Zdenek Můčka, ředitel

KUBÍČEK VHS, s.r.o.

Maršíkovská 615

788 15 Velké Losiny

web: http://kubicekvhs.cz/

Společnost KUBÍČEK VHS se specializuje na produkci takzvaných ROOTsových dmychadel a dmychadlových soustrojí využívaných ve velmi širokém spektru oborů – od průmyslu (například zdroje vzduchu pro čistírny odpadních vod, úpravny pitných vod) až po zemědělství (dmychadlová soustrojí pro dojící linky), nebo potravinářství, stavebnictví a řadu dalších odvětví.

Předností dmychadel společnosti je kompaktní konstrukce, vyznačující se mimořádnou odolností, spolehlivostí, nízkými nároky na údržbu a současně velmi dlouhou životností.

• Eva Körnerová

Hartíkov 155

789 91 Bušín

web: není k dispozici

Eva Körnerová se provozuje ekofarmu. Chová skot, ovce, koně.

all-article-btn

Dnes22